Programátor IS (Ref. č.: JPO01727)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou/ Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho novovznikajúceho tímu oddelenia vývoja interného informačného systému na Slovensku hľadáme schopných, nadšených a talentovaných programátorov, ktorí majú chuť programovať náš mohutný systém, na ktorom funguje celá Alza. Môžete byť tak skúsený programátor, ako aj junior, ktorý sa chce vrhnúť do sveta IT, neváhajte a pošlite nám svoje CV. Ponúkame Vám aj možnosť práce z domu.

Náplň práce:
* Životne dôležitý systém, na ktorý sa všetci spoliehajú
* Obchod, sklad, logistika, financie, personalistika, marketing, CRM, reklamácie, služby
* 100+ modulov, 1 000 000+ riadkov kódu, 4TB+ dat v databázi, žiadna chyba :-)
* Spolupráca, komunikácia, analýzy, implementácia
* Úpravy, optimalizácia, modernizácia, refactoring
* Rozvoj nadväzujúcich systémov (automatizácia skladu, tlačové servery, AlzaBoxy, platobné automaty, kioskové aplikácie atď.)
* Aktívna účasť na nových projektoch
* Úzky kontakt s profesionálmi v odbore
* Aplikácie vlastných myšlienok a nápadov

* zázemie silnej spoločnosti – jednotky na trhu internetového obchodovania v SR
* prácu v priateľskom kolektíve
* možnosť získania cenných skúseností a praxe
* možnosť profesného rastu a vzdelávania
* možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, nápady a znalosti
* dobré platové ohodnotenie
* zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ste absolvent VŠ technického zamerania
* Máte výbornú znalosť OOP
* Máte výbornú znalosť DB, SQL (MS SQL Server/T-SQL výhodou)
* Máte silné analytické a logické myslenie
* Práca v tíme Vám nie je cudzia a robíte ju radi
* Máte zmysel pre samostatnosť, kreativitu a starostlivosť

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 650 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alza.sk, s.r.o.
Bottova 6654/7
811 09 Bratislava
ID: 2766874   Dátum zverejnenia: 14.10.2016