Špecialista/-tka pre predaj služieb a príslušenstva - Alza.sk Bratislava - centrála (Ref. č.: JPO01335)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný predajca príslušenstva a vieš vhodne odporučiť doplnkový sortiment k elektronike? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu špecializovaných odborníkov v Alza.sk.

Hľadáme dynamických, komunikatívnych a na zákazníka orientovaných obchodníkov, ktorí VEDIA predávať a predaj ich BAVÍ.

Náplň práce:
- každodenná komunikácia so zákazníkmi
- poradenstvo zákazníkom pri služieb a príslušenstva k už zakúpenému tovaru
- práca s pokladňou
- starostlivosť o segment príslušenstva vystaveného na predajni
- pracovná doba: krátky/dlhý týždeň

- zázemie silnej spoločnosti, jednotky na trhu internetového obchodovania
- možnosť profesijného rozvoja
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, nápady a znalosti
- motivujúce finančné ohodnotenie (zložené z fixnej a variabilnej zložky)
- mimoriadne odmeny za prínos pre firmu alebo originálne nápady
- zamestnanecké výhody (bezplatné jazykové kurzy na pracovisku, pravidelné školenia na rozvoj predajných/produktových zručností, zamestnanecké zľavy, firemné akcie, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

- výborná orientácia v oblasti príslušenstva
- záujem o elektroniku, aktívne sledovanie noviniek
- silný obchodný duch, ťah na bránku
- prax na obchodníckej pozícii výhodou
- osobný prístup k riešeniu problémov, samostatnosť a spoľahlivosť
- znalosť cudzieho jazyka na mierne pokročilej úrovni výhodou (nie je podmienka)

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 650 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alza.sk s.r.o.
Prievozská 18
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Skruteková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729354   Dátum zverejnenia: 19.9.2016