Skladník/čka - Senec (nepočujúci) (Ref. č.: JPO01853)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše Logistické centrum v Senci hľadáme šikovných a zodpovedných Skladníkov/čky. Staňte sa aj Vy členom nášho Alzateamu!

- príjem, naskladňovanie a balenie
- kontrola tovaru
- zodpovednosť za tovar

Zaškolenie zabezpečené.
Doprava do Senca a zo Senca zabezpečená. (MHD)

Ponúkame:
- prácu v príjemnom pracovnom prostredí novovybudovaného logistického centra a výbornom pracovnom kolektíve
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- zázemie silnej firmy – jednotky na trhu internetového obchodovania v SR - stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- získanie cenných skúseností a praxe
- možnosť uplatniť svoje skúsenosti nápady a znalosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príplatky za odpracované sviatky a nedele
- stravné lístky v hodnote 4€
- možnosť získania oprávnenia na vysokozdvižný vozík zdarma (podľa druhu pozície)
- zamestnanecké ceny na tovar
- nákup tovaru na splátky bez navýšenia
- mikulášske balíčky
- darček pri narodení dieťaťa
- Alza grilovačky/účasť na teambuildingových akciách
- stolný futbal na pracovisku
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- dlhodobá pracovná perspektíva
- pracovný odev poskytnutý v deň nástupu do zamestnania
- odmena za odporučenie zamestnanca
- pravidelné preventívne prehliadky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzickú zdatnosť
- základnú znalosť HW
- komunikatívnosť
- asertivita, odolnosť voči stresu
- zmyslel pre zodpovednosť a detail
- samostatnosť a precíznosť
- čistý register trestov

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 650 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alza.sk s.r.o.
Prievozská 18
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Skruteková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729350   Dátum zverejnenia: 19.9.2016