Sestra v gynekologicko-pôrodníckej ambulancii

Alybody s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 67, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017 alebo skôr, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažovanie gyn.-pôrod. ambulancie - vykonávať všetky potrebné úkony spojené s prácou pôrodnej asistentky-sestry v ambulancii - gynekológia, tehotenské poradne, odbery, CTG záznamy, zdravotné záznamy, evidencie pacientiek v papierovej aj elektronickej forme, osobná a telefonická komunikácia s pacientkami, kartotéka, sterilizácia nástrojov, dezinfekcia, prehľad o spotrebe zdravotníckeho, spotrebného a dezinfekčného materiálu.

profesijný aj platový rast, práca s modernými technológiami, príjemné pracovné prostredie

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pôrodná asistentka, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, organizačné a komunikačné schopnosti, ochota pracovať aj mimo štandardnú pracovnú náplň, príjemné vystupovanie, nadhľad a zmysel pre humor, ústretovosť, trpezlivosť, záujem o rozširovanie svojich obzorov a osobnostný rast.

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo v Bratislave - Ružinov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2623546  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou