Asistent

ALVENA SK a.s.

Miesto práce
Gogoľova 18, 85101 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.06.2012
4 - 5 EUR/hodina, Do ziadosti uviest vzdy ocakavany plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administrativne prace ako vedenie archivu dokumentov, priprava podkladov pre manazment, reporting, komunikacia so zakaznikmi a dodavatelmi, bezne administrativne prace.

Za 24hod som dostl 350 mailov preto upresnujem : nehladame abnsolventov masmedialnej komunikacie, verejnej spravy, marketingovych specialistov, casnikov, nehladame ani herecku do telenovely alebo profesionalneho vojaka. Verim, ze toto upresnenie pomoze usetrit cas na oboch stranach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné,ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednost, presnost, spolahlivost, schopnost sa ucit, flexibilita, velmi dobre komunicacne schopnosti a prijemne vystupovanie, schopnost logicky mysliet, produktivita prace na PC v prostredi microsoft office, organizacne schopnosti

Spoločnosť sa zaoberá prenájmom a správou nehnuteľností ( ca 50 tis. m2) - sklady, kancelárie a byty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1257192  Dátum zverejnenia: 14.5.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 EUR/hodina, Do ziadosti uviest vzdy ocakavany plat (brutto)