Pokladník / predavač v obchod s potravinami

ALVA TRADE s.r.o.

Bratislava - Ružinov; Pezinok - Silvánová; Bernolákovo - Trnavská, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predavačiek (-ov) do menších potravín v Bratislave-Ružinov (ul.Mierová), Pezinku (ul.Silvánová), Bernolákove (ul.Trnavská). Práca pozostáva z:
• predaj ponúkaného tovaru
• predvádzanie použitia tovaru, poskytovanie informácií o tovare
• pomoc pri výbere tovaru a asistencia
• obslúženie zákazníka, vrátané obsluhy zákazníkov na pokladni
• dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
• kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
• kontrola tovaru prechádzajúceho cez pokladňu
• príjem a vydávanie hotovosti za zakúpený tovar, službu
• práca s registračnou pokladňou, POS terminálom
• realizácia bezhotovostných platieb platobnými kartami
• zodpovednosť za vedenie pokladne, pridelenú hotovosť a cenniny v pokladni
• odvod hotovosti do trezoru
• denná uzávierka pokladne
• udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke
• riešenie reklamácií

Podľa zakonníku práce

Ak Vás naša pozícia zaujala a spĺňate všetky vyššie uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom ešte dnes. V prípade veľkého počtu záujemcov si dovolíme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax v maloobchodnom predaji výhodou
- preukaz zdravotnej a odbornej (potraviny) spôsobilosti
- bezúhonnosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- aktívny prístup k práci

Sieť maloobchodov s potravinami

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Vrakunská cesta 6
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Sýkorová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2148661   Dátum zverejnenia: 3.11.2016