Sadrokartón montáž

AluthermoSlovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sadrokartónov

1. DE - Čistá hodinová mzda 12 Eur/hod ( živnostník 17 Eur/hod ) vr. diét a odlučného pri splnení nemeckých normovaných výkonov
2. Progresívne odmeňovanie podľa výkonov
3. Ubytovanie v bytoch al. rodinných domoch ( s kuchynkou ) do 10km od stavby - hradíme
4. Dlhodobá práca na jednom mieste
5. Náhrady pre zamestnancov - dopravné náklady mimo územia SR.

Stručný životopis zasielajte mailom. Uveďte najmä Vaše pracovné skúsenosti a prednosti. Nezabudnite uviesť tel. kontakt. Do 72hod od prijatia mailu Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zručnosť

1. Zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
2. Pracovné nasadenie

Vykonávame stavebno - montážne práce pre overených zákazníkov. Ponúkame prácu pre pracovníkov na montáž SDK pre zákazníka do Nemecka. Trvanie zákazky v Nemecku cca 16 mesiacov, + ďalšie projekty...
Prebiehajúce zákazky: MERCEDES - výstavba nová centrála v Stuttgart
Forderzentrum - Vahingen - Stuttgart

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2941533  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 2000 Eur