Manažér kvality s NJ

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu kvality,
- zodpovednosti a právomoci vyplývajúce zo smerníc spoločnosti, ktoré vychádzajú z normy ISO 9001:2009, IRIS, TS16949,
- skúsenosti so zavádzaním noriem ISO 9001:2009 výhodou,
- vynikajúci timemanagement súvisiacich činností,
- zabezpečovanie stabilnej kvality produktov, námety na zlepšovanie systému manažérstva kvality,
- tvorba, zavádzanie a kontrola procesov potrebných pre systém manažérstva kvality,
- styk a komunikácia s externými stranami vo veciach súvisiacich so systémom manažérstva kvality,
- riadenie reklamačného konania,
- kontroly a analýzy príčin kvalitatívnych nezhôd,
- návrhy a nápravné opatrenia, ich vyhodnocovanie,
- písomné pracovné postupy pre zabezpečenie kvality,
- nové skúšobné postupy,
- tvorba 8D – reportov v systéme SAP,
- administratívne práce spojené s evidenciou reklamácií ale aj nezhôd pri vstupnej, - medzioperačnej - i výstupnej kontrole,
- riadenie fyzického nakladania s nezhodnými výrobkami,
- riadenie interných systémových, procesných a produktových auditov,
- interné školenia a poučenia o kvalite pre zamestnancov,
- systém riadenia internej a externej dokumentácie,
- spolupráca s celokoncernovým útvarom kvality, nákupom a logistikou,
prieskume vhodných dodávateľov a kooperantov,
- spolupodieľanie sa na pripomienkových konaniach v súvislosti s budovaním systému kvality,
- podieľanie sa na na certifikačných a zákazníckych auditoch,
- denná komunikácia v Nemeckom/Anglickom jazyku.

Bohatý motivačný program
Bezplatné jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stojárska výroba - automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s vedením tímu min. 2 roky,
- prax v oblasti kontroly min. 5 rokov,
- systémy kvality ISO 9001, IRIS,
- znalosť strojárskej problematiky, najmä z oblasti zvárania a zámočníckej výroby,
- čítanie strojárskych výkresov,
- lojalita voči zamestnávateľovi.

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 966118  Dátum zverejnenia: 29.3.2016