Skladník - Práca len na rannú zmenu

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
základná zložka mzdy od 765 eur + flexi zložka 10%. Presná výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inventarizácia skladových položiek,
- priprava a vydaj skladovych poloziek do vyroby v zmysle poziadavky,
- odpisovanie skladovych poloziek v skladovom systeme,
- spolupraca a logistika prijmov/vydajov do/zo skladu,
- rôzne činnosti v zmysle pokynu nadriadeného súvisiace s prípravou výroby v strojárskej spoločnosti.

- 13.plat - vyplácaný vo výške 100%
- motivačný program spoločnosti,
- firemné aktivity a výhody,
- bezplatné jazykové vzdelávanie,
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,
- ide o prácu len na R zmenu od 6:00 - 14:30

- základná zložka mzdy sa posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba - automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyzadujeme prax vo vedeni elektrickych a motorovych vozikov,
- prax v strojarskej vyrobe vyhodou,
- technicke myslenie,
- ochota pracovať,
- zodpovednosť,
- precíznosť.

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2552764  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy od 765 eur + flexi zložka 10%. Presná výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne