Procesný inžinier

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka - od 1700 eur + flexi zložka 10%.Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optimalizácia pracovísk
- optimalizácia výrobných a logistických procesov v spoločnosti so strojárskou výrobou, so špeciálnym zameraním na zváračské a zámočnícke činnosti, tvárnenie a strojársku montáž
- zavedenie nových produktov do výrobných procesov,
- analýza, meranie a vyhodnotenie efektívnosti práce, zavedenie vhodných nápravných opatrení,

- 13.plat - vyplácaný vo výške 100%
- bohatý benefitný a motivačný program spoločnosti,
- odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa,
- bezplatné jazykové vzdelávanie (kurz anglického a nemeckého jazyka na pracovisku)
- športový deň takisto pre manželov/manželky + deti,
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
- príspevok na stravovanie,
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,
- pružná pracovná doba, v piatky sa pracuje len do 12tej:-)

- Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše odborné znalosti a dosiahnuté skúsenosti

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- strojárske vzdelanie, stredná škola s maturitou alebo VŠ
- viacročná prax v optimalizácii pracovísk a výrobných procesov
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1495406  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka - od 1700 eur + flexi zložka 10%.Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti