ZVÁRAČ - hliník

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Základná zložka - od 750 eur + flexi zložka 10%.Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúsenosti so zváraním hliníkových konštrukcií a výrobkov metódou MIG a TIG alebo skúsenosti so zváraním oceľových konštrukcií a výrobkov metódou MAG a TIG, resp. skúsenosti so zváraním nerezových konštrukcií a výrobkov metódou MAG a TIG výhodou,
- skúsenosti s programovaním a ovládaním zváracieho robota výhodou,
- certifikát o štátnej skúške zvárača,
- bezchybné čítanie výkresov atď,
- prax v strojárskej výrobe výhodou - brúsenie, vŕtanie, montáž, balenie atď.
- trojzmenná prevádzka.

- MOŽNOSŤ SZČO

- bohatý benefitný a motivačný program spoločnosti,
- odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa,
- bezplatné jazykové vzdelávanie (kurz anglického a nemeckého jazyka na pracovisku)
- športový deň takisto pre manželov/manželky + deti,
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
- príspevok na stravovanie
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,
- možnosť získania zváracích certifikátov podľa kvalifikácie.

- Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše odborné znalosti a dosiahnuté skúsenosti

- MOŽNOSŤ SZČO /podľa skúseností od 8 eur/normohodina - 11 eur/normohodina/

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v strojarskej vyrobe vyhodou,
- prax v zvarani vyhodou,
- technicke myslenie,
- citanie vykresovej dokumentacie,
- chut pracovat.

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1256926  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka - od 750 eur + flexi zložka 10%.Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti