Rozpočtár, kalkulant

ALUSYS s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre technického pracovníka, pracovníčku vo firme na výrobu hliníkových okien, dverí a fasádnych konštrukcií. Tvorba cenových ponúk v kalkulačnom programe, komunikácia so zákazníkom, projektantom a stavbou. Prax v programoch CAD nutná na úrovni pokročilý.

Zvyšovanie mzdy zamestnanca po skúšobnej dobe v prípade úplnej samostatnosti pri realizácií projektov. Denná prevádzka 5 dní v týždni. Možnosť profesionálneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu podľa dohody ideálne ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebné sú vedomosti v stavebníctve, pôdorysoch a rezoch realizačných projektov stavieb.

Na trhu pôsobíme od roku 2006, ALUSYS sme založili po predchádzajúcich viacročných skúsenostiach s výrobou aj montážou hliníkových systémov okien, dverí, fasádnych systémov, atď. Vďaka tomu sme si získali mnoho cenných skúseností na rôznych pozíciách
Ceníme si každú príležitosť a zodpovedne pristupujeme aj k menším zákazkám.
Mnoho zákaziek sme získali na základe odporúčaní, čo svedčí o spokojnosti našich klientov a touto cestou sa chceme aj naďalej uberať.

Spolupracujeme s množstvom architektov v rámci Slovenska ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2429314  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800