Pracovník obchodného úseku

ALUSTEEL, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
základná sadza dohodou + prémie + 13. plat, podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie kalkulácii pre obchodné ponuky podľa požiadaviek zákazníkov
- priamy kontakt so zákazníkmi,
- vedenie rokovaní so zákazníkmi
- spracovanie návrhov zmlúv k obchodným prípadom
- mapovanie trhu a získavanie informácie pre úspešnú obchodnú činnosť
- výber dodávateľov vstupov

- zázemie stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer
- profesijný rast
- služobný automobil k dispozícii
- mobil
- notebook, podľa potreby

Informácie o výberovom konaní

e-mailom: profesijný životopis, sprievodný, motivačný list
poštou
osobne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné schopnosti
- časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať
- prax v oblasti predaja

Pôsobíme na Slovenskom trhu od roku 2002. Naše sídlo sa nachádza v srdci hlinikárskeho priemyslu Slovenska. Spolu s takými spoločnosťami, ako sú Slovalco, či HYDRO, nás nájdete areáli hlinikárne ZSNP Žiar nad Hronom.

Založenie našej firmy vyplynulo z koncepcie rozvoja spoločnosti INGSTEEL.
ALUSTEEL je dodnes členom skupiny spoločností INGSTEEL Group. Od svojho založenia máme jasné zameranie, orientované na výrobu hliníkových presklení, okien, dverí, fasád, prevetrávaných plášťov na báze hliníkových plechov a rôznych ďalších doplnkov pre stavebný sektor.

V tejto oblasti patríme medzi lídrov na Slovenskom trhu. Naša výrobková orientácia je výlučne zákazková, to znamená snažíme sa v maximálnej miere splniť požiadavky architektov, projektantov, a investorov na funkčnosť, kvalitu a uspokojenie potrieb, ktoré sú kladené na naše výrobky pri ich zabudovaní do stavieb.

Poradenská činnosť, záručný a pozáručný servis sú pre nás samozrejmosťou.

Naša Spoločnosť, vybavená dnes CNC technológiou, ponúka dnes i špeciálne objektové riešenia podľa prianí našich zákazníkov pri rešpektovaní súčasných trendov v stavebníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 286444  Dátum zverejnenia: 27.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná sadza dohodou + prémie + 13. plat, podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti