Obsluha tlačiarenského stroja -UV ofset

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Dielenská Kružná I 24, Vrútky
Termín nástupu
ihneď
4,7 - 5,92 EUR/hod.Náborový príspevok 0,50€ bude vyplatený k hodinovej mzde po odpracovaní celého mesiaca počas skúšobnej doby. Hodinová mzda je navýšená o 0,72€ za prácu v riziku. Podľa ZP sú platené ďaľšie príplatky za víkendy a prácu v noci, ktoré nie sú zahrnuté v hornej hranici mzdy. Na konci roku sa vypláca 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plní pokyny 1.strojmajstra tlače. Vykonáva pomocné práce pri príprave na tlačové zákazky. Spolupracuje pri údržbe a čistení tlačiarenského stroja. Zabezpečuje prísun materiálu k stroju. Zodpovedá za poriadok na pracovisku. Po dôkladnom zvládnutí pracovnej náplne je možnosť postupu na zaškolenie na I.strojmajstra za výhodných platových podmienok. Práca je vhodná len pre muža.

- mladý dynamický kolektív,
- príspevky zamestnávateľa na 3. dôchodkový pilier,
- dobrá sociálna politika,
- športové vyžitie sa - tenisový kurt v areáli firmy
- dobrá dostupnosť vlakom, 3 minúty od železničnej stanice Vrútky

Profesný životopis s telefónnym kontaktom zašlite na adresu firmy e-mailom. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijmeme aj absolventa technickej školy. Vítaní sú záujemcovia s polygrafickým vzdelaním, prípadne s praxou v polygrafii. Nie je to však podmienkou.

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 659978  Dátum zverejnenia: 8.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.