Technológ STZ

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
ALUPRINT s.r.o., Dielenská Kružná II, Vrútky
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 1 450 EUR/mesiacZvýšenie mzdy závisí podľa zvládnutia problematiky jednotlivých STZ. Základná mzda je vrátane jazykového príplatku. Na konci roku sa vypláca 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje opravy STZ ( strojno-technických zariadení) dodávateľskou firmou.
- Zabezpečuje údržbárske práce v rozsahu preventívnych prehliadok,
malých, stredných a generálnych opráv.
- Kvantifikuje náhradné diely, zabezpečuje ich dodávku v požadovanom termíne.
- Koordinuje prácu osádok strojov pri výkone prác spojených s údržbou STZ.
- Kontroluje výkon údržbárskych prác.
- Vybavuje písomnú agendu za oblasť STZ.
- Vyhodnocuje poruchy na jednotlivých STZ.
- Vedie evidenciu o nákladoch na ND a strojné opravy.

- Stabilná práca v prosperujúcej firme s dobrým sociálnym programom, mladý dynamický kolektív.
- Príspevky na III. pilier DDS
- Možnosť využitia tenisového kurtu v areáli firmy.
- Dobrá dostupnosť vlakom, 3 minúty od železničnej stanice Vrútky.

Žiadosť s profesným životopisom a telefónnym kontaktom zasielajte e-mailom. Oslovujeme len vhodných kandidátov, ktorých pozveme na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax pri opravách strojov je vítaná. Pracovné miesto vyžaduje maximálnu zodpovednosť a precíznosť.

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4393594  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac