DTP operátor, grafik

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha plotra a digitálnej tlačiarne.
Zamestnanec vyhotovuje ručnú a elektronickú montáž na základe technologickej karty.
Vyhotovuje ofsetové platne.
Vyhotovuje montáž FTP platní.
Práca je v dvojzmennej prevádzke.

Mladý dynamický kolektív, príspevky na 3. dôchodkový pilier, športové využitie sa v areáli firmy (vlastný tenisový kurt), dobrá sociálna politika firmy, možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko je v Slovenskom Pravne.
Profesný životopis s telefónnym kontaktom zašlite e-mailom. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme precíznosť, technickú zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť pri riešení technických a logických úloh a hlavne chuť pracovať

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1858414  Dátum zverejnenia: 10.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou