CNC frézar, obsluha CNC pily

alu-one SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Alu-one Vermögensverwaltungs s.r.o., Zvončianska, Šelpice
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac13. plat vo vyske zakladneho platu, vyplacany 50 % po prvom 1/2 roku, 50 % po druhom 1/2 roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Frezovanie, pilenie hlinikovych profilov pre okna a dvere zo systemov "heroal, WICONA" pomocou obrabacieho centra elumatec SBZ 122/75, SBZ 628, SBZ 151, pily DG 244

Praca v stabilnej firme. 13. plat vo vyske zakladneho platu, vyplacany 50 % po prvom 1/2 roku, 50 % po druhom 1/2 roku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na 2 smeny, ochota vykonavat nadčasy, na flexibilita, snaha učiť sa nové veci, samostatnosť.

Pre našu materskú firmu v Rakúsku vyrábame okná dvere a fasády z hliníkovych profilovych systemov heroal, WICONA, HUECK a dodávame uznávaným zákazníkom v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1174116  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac