Reklamný pracovník

ALTOM Reklama s.r.o.

OZC RGB, Liptov Kamenné pole 4449/3, 031 01, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
15.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pracovné miesto do novovzniknutej pobočky v Liptovskom Mikuláši:
Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov
- príjem a výdaj zákaziek
- obsluha zariadení ( tlačiareň, ploter, lis, pod... ) - Potrebná prax!
- finalizácia - žehlenie textilu, orezávanie a pod...

Nevyhnutnou podmienkou je prax v reklamnej agenture!

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti.
Zamestnanecké zľavy a výhody.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti ALTOM Reklama,s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Expert
Adobe Photoshop - Základy

Počet rokov praxe

2

príjemné vystupovanie, samostatnosť

Naša spoločnosť sa už od roku 2007 stará o všetko, čo ti v oblasti reklamy napadne. Začínali sme v malom, ale v súčasnosti vyrábame reklamu aj pre tých najväčších a najnáročnejších klientov. Napriek tomu však nikdy nezabúdame, že svet sa skladá z maličkostí, a preto vieme vyrobiť na mieru čokoľvek reklamné už od jedného kusu a za prijateľné ceny.
Na výrobu reklamy a reklamných predmetov používame u nás kvalitné moderné stroje a materiály. Okrem výroby vizitiek, bilbordov, bannerov či polepov vieme zhotoviť aj grafické návrhy či webstránky pre klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2511282  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou