Čašník - čašníčka

VEŽA Restauran Bistro Bar, Televízna veža Kamzík

Miesto práce
Žižkova 1/A, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
mzda netto (čistá) od 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a servis pre hostí na úrovni a v štandarde Altitude, a.s. (Altitude restaurant, Rybársky cech), so starostlivosť o hostí, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru.

Práca v atraktívnom prostredí v reštaurácii RYBÁRSKY CECH, na nábreží Dunaja, www.rybarskycech.sk vo flexibilnom a mladom kolektíve.
Poskytujeme benefity zdarma:
- jedno teplé jedlo denne
- pitný režim

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požadujeme : min. 2-3 roky praxe v odbore, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, ovládanie práce s registračnou pokladňou, baristický základ - výhodou, znalosť anglického jazyka - základy, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč a dobrý zdravotný stav.
Výhodou ovládanie reštauračného systému.

VEŽA Restaurant Bistro Bar - Televízna veža Kamzík

Spoločnosť H70 s.r.o prevádzkuje reštauráciu VEŽA s otočnou plošinou pre hostí, ktorá umožňuje panoramatický výhľad na Bratislavu a vyhliadkové VEŽA Bistro . Bar a kongresovú miestnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2555113  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda netto (čistá) od 750 €