Recepčná - recepčný & doplnková obsluha v lobby

ALTITUDE RESTAURANT (Altitude, a.s. )

Miesto práce
Cesta na Kamzík 14, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
35,00 / deň / netto (čísté)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie elektronických rezervácii
- prijímanie telefonických rezervácii
- spracovanie rezervácii v rezervačnej knihe
- privítanie hostí pri vstupe do reštaurácie
- regulovanie vyťaženia reštaurácie v priestoroch Altitude restaurant & Brasseria
- administratívne činnosti na základe požiadavky managera
- interaktívna komunikácia s poschodiami reštaurácie
- obsluha v reštauračnom lobby (kávy a nápoje)

- strava počas pracovného dňa (1x denne komplet menu)
- pitný režim
- preprava do zamestnania z konečnej zástavky trolejbusu č. 203 s názvom Koliba (pon. - pi.)
- pranie pracovného odevu

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: marketing@altitude.sk, spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Altitude, a.s. v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Altitude, a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Altitude, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- pracovitosť
- ústretovosť
- flexibilita
- časová nezávislosť
- ochota podieľať na na rozvoji reštaurácie

Altitude restaurant
sídli v Televíznej veži Kamzík, Bratislava. Sme jediná otočná - vyhliadková - zážitková reštaurácia na Slovensku a hosť sa svojou návštevou stane súčasťou jedného zo symbolov hlavného mesta Bratislava.

Staňte sa našou súčasťou aj Vy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Altitude, a.s.
Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava
ID: 2741551   Dátum zverejnenia: 28.9.2016