Kuchár studenej kuchyne, Kuchár pre prípravu hotových jedál

VEŽA Restauran Bistro Bar, Televízna veža Kamzík

Miesto práce
Cesta na Kamzík 14, 831 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Altitude restaurant, Televízna veža Kamzík ponúka voľné pracovné miesto pre:
- šikovného a samostatného kuchára-ku na prípravu jedál z aktuálnej Á la Carte a na prípravu hotových jedál pre najvyššie poschodie s názvom Brasseria.

- dlhý a krátky týždeň
- príprava jedál podľa aktuálnej Á la Carte (studená alebo teplá kuchyňa)
- zabezpečenie a udržanie kvality pripravovaných jedál
- podieľať sa na príprave všetkých výrobných procesov pri príprave jedál
- dodržiavanie všeobecných hygienických noriem
- udržiavanie komplexnej znalosti jedál z Á la Carte vrátane surovín, zariadení, dodávateľov, trendov a odporúčaní vhodných úprav
- zodpovednosť za : kvalitu, výrobný proces, technologický proces pripravovaných jedál
- podieľať sa na rozvoji nových jedál a produktov, koncepčných myšlienok, nápadov s účelným využitím
- udržiavať vynikajúce kulinárske zručnosti
- udržiavať komplexnosť a kalkulačné normy

Motivačné platobné podmienky:
- preprava do zamestnania zdarma (Altitude restaurant, TV Kamzík)
- strava zdarma (obed - polievka a hlavné jedlo, večera - hlavné jedlo)
- pitný režim zdarma
- pranie pracovného odevu zdarma
- silné zázemie spoločnosti
- možnosť profesného rastu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte prosím priamo cez www.profesia.sk - ODOSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj Životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov mailom [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť ALTITUDE, a.s. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

3

- prozákaznícka orientácia
- profiremná orientácia
- odborné skúsenosti
- schopnosť pracovať samostatne, v prípade potreby pod tlakom, a prísť s proaktívnym, racionálnym riešením
- vyučený talent s chuťou na sebe tvrdo pracovať a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci
- vzťah k vareniu z čerstvých a zdravých surovín
- kreativita
- zmysel pre detail
- nekonfliktnosť
- tímový duch
- hygienické osvedčenie pre prácu v potravinárstve

VEŽA Restaurant Bistro Bar - Televízna veža Kamzík

Spoločnosť H70 s.r.o prevádzkuje reštauráciu VEŽA s otočnou plošinou pre hostí, ktorá umožňuje panoramatický výhľad na Bratislavu a vyhliadkové VEŽA Bistro . Bar a kongresovú miestnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1803244  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu