Vodič MKD V4

Alti Trade, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 1728/47, Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000+priplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla, starostlivosť o kamion, vykonávanie drobných opráv.

Cez víkend sa nejazdí, tak isto aj cez sviatky (resp. dohoda). Jazdia sa krajiny V4 hlavne CZ. Paušálne ohodnotenie. Priplatok za km.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

platné KKV a psychotesty.

Hlavnou činnosťou firmy Alti Trade, s.r.o. je poskytovanie komplexných služieb v oblasti cestnej nákladnej dopravy a zasielateľstva. Disponujeme vlasnými plachtovými návesmi. Taktiež vieme zabezpečiť prepravu sypkých materiálov, vrátane nebezpečných látok podľa dohody ADR.
Zaoberáme sa nielen vnútroštátnou dopravou, ale aj zahraničnými destináciami do EÚ a v EÚ. Vďaka našim skúsenostiam a individuálnemu prístupu, Vám dokážeme zabezpečiť kamiónovú dopravu a prepravu tovaru do všetkých destinácií Európy. Špecializujeme sa hlavne na CZ a krajiny V4.
Ak chcete aj Vy patriť k širokej skupine našich spokojných zákazníkov, radi Vám dokážeme, že ste sa rozhodli správne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2583263  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000+priplatky