Farmaceut / Farmaceutický laborant

Althea s.r.o

Miesto práce
Bystrická 54, okres Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700-1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do lekárne hľadáme zodpovedných pracovníkov s nasledujúcou náplňou práce :
- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola stavu skladových zásob,
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- administratívne práce súvisiace s fakturáciou na zdravotné poisťovne
- plnenie úloh zverených zodpovedným farmaceutom

- Zabezpečenie firemného ubytovania v dvojizbovom byte (200 m od lekárne)
- Motivujúce platové podmienky
- Kontinuálne vzdelávanie
- Práca v stabilnej a rozrastajúcej spoločnosti
- Práca v príjemnom a priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti - verejná lekáreň.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2105672  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1500 EUR/mesiac