Absolventi IT / Junior developeři / junior konzultanti

Altersis s.r.o.

Místo práce
Římská 526/20, 12000 Praha 2, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 40.000 kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JUNIOR IT KONZULTANT

Jste absolvent IT fakulty? Máte základy znalostí programování v Javě a znalost relačních databází SQL, MySQL, Oracle?

Nabízíme Vám možnost kariérního růstu v rámci nadnárodní IT SW společnosti s více než 68.000 zaměstnanci celosvětově. Budete se podílet na realizaci projektů pro klienty v oblasti telekomunikací a zdokonalovat se v oblasto programování v jazyce Java.

Pozice je tedy vhodná i pro čerstvé absolventy IT fakult, kteří mají zkušenost s programováním v Javě ze školních projektů a jej jejich cílem naučit se sofistikovanému programování na profesionální úrovni a zároveň kariérně růst.

Náplň práce:
- poskytovat poradenství business uživatelům v oblasti potřebných systémových specifikací
- Analýza , definice požadavků a design
- vývoj , testování a nasazení do výroby
- Vytváření instalačních balíčků (release management)
- zavádění nových požadavků na stávající řešení (change request)
- údržba a post -implementační podpora

Očekáváme:
- AJ - na úrovni středně pokročilý
- plynulý ČJ nebo SJ
- základy programování v Javě (na úrovni školních projektů)
- znalost relačních databází SQL, MySQL, Oracle
- ochota učit se a kariérně vyrůst v rámci korporace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé projekty v oblasti Telca
- neustálé školení a podporu
- zajímavé ohodnocení
- kariérní růst a progres
- 5 týdnů dovolené
- firemní akce
- stravenky 90kč / den

Informace o náboru

nabízíme možnost naučit se profesionálně programovat v J2EE a nastartovat kariéru v rámci nadnárodní IT korporace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

SW vývoj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy
Java - Základy
SQL - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT & Telco outsourcingová společnost

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2524044  Dátum zverejnenia: 19.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 - 40.000 kč