Podpora obchodu pre Slovensko

Alternetivo s.r.o.

Miesto práce
Praha, Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- zisťovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov a ich aktívne riešenie
- znalosť konkurenčných aktivít vo zverenom portfóliu zákazníkov
- príprava ponúk v spolupráci s presales špecialistami
- vytváranie obchodných a zmluvných vzťahov so zákazníkmi
- pravidelný reporting pracovných činností, obchodných aktivít a ďalších činností

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- skúseností s predajom v oblasti IT riešení networking, security výhodou
- prehľad o trhu v rámci Slovenska výhodou
- profesionálne vystupovanie, presvedčivé prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- veľmi dobrá znalosť práce na PC
- vodičský preukaz sk. B (ochota cestovať)
- znalosť v oblasti dátových komunikácií a všeobecný rozhľad v rámci IT/ISP trhu výhodou
- orientácia na výsledok a vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť tímovej práce
- aktívna znalosť AJ

Ponúkame:
- prácu v kolektíve dynamicky sa rozvíjajúcej českej firmy
- možnosť ďalšieho profesného rastu a uplatnenie vlastnej invencie v obore
- zamestnanecké výhody
- možnosť ďalšieho školenia a vzdelávania
- zaujímavé finančné ohodnotenie odvíjajúce sa od výsledkov práce

Lokalita práce: PRAHA, ČR
Termín nástupu: ihneď

V prípade Vášho záujmu zašlite štruktúrovaný životopis s dôrazom na požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2149011  Dátum zverejnenia: 18.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.