Pracovník centra služieb zákazníkom a administratívy

Alternet, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 12, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha recepcie - kontaktnej kancelárie v Košiciach
- telefonická, emailová a osobná komunikácia s existujúcimi zákazníkmi aj novými zákazníkmi
- zadávanie údajov do informačného systému, vyhľadávanie údajov
- riešenie základných požiadaviek zákazníkov, aktívna starostlivosť o klientov
- poskytovanie základného poradenstva zákazníkom o produktoch a službách (pripojenie k internetu, digitálna televízia, telefónne služby, dátové služby)

- mladý, dynamický a veselý kolektív
- priestor pre sebarealizáciu, odborný aj profesný rast
- príplatky (bonusy) za dobré pracovné výsledky

Akékoľvek bližšie informácie Vám radi poskytneme aj na tel. čísle 055/ 333 55 51.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Calc - Základy
OpenOffice.org Writer - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemný reprezentatívny prejav a vystupovanie
- pozitívny vzťah k informačným technológiám a telekomunikáciám je veľkou výhodou
- obchodnícky duch
- schopnosť naučiť sa nové veci
- skúsenosť s prácou u telekomunikačných operátorov je výhodou

V okolí mesta Košice sme v uplynulom desaťročí vybudovali modernú sieť pre poskytovanie pripojenia k internetu, telefónnych služieb a IP televízie. Tisíce počítačov v domácnostiach a firmách sa každý deň pripájajú cez našu sieť k internetu, každý deň spájame tisíce telefónnych hovorov. Naše optické vlákna, rádiové spoje či účastnícke prípojky si od nás prenajímajú aj viacerí telekomunikační operátori pre pripojenie svojich vlastných zákazníkov. Našim cieľom je poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby za priaznivú cenu všetkým zákazníkom, od domácností až po veľké firmy.
ID: 2700595  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou