Majster dielne

Alteria Motor, s.r.o.

Miesto práce
Predmestská 90, Žilina
Termín nástupu
1.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 100 EUR/mesiac brutto (nástupný plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť všetkých postupov prác, ktoré vykonáva Prijímací technik (príjem áut do servisu, komunikácia so zákazníkmi ako aj s automechanikmi, správny odhad závady, doby opravy a ceny, znalosť spracovania poistných udalostí)
- kontrola kvality realizovaných opráv pred tým, než sa vozidlo odovzdá zákazníkovi
- koordinácia prác zadelených mechanikov
- aktívna spolupráca s Prijímacími technikmi a vedúcim servisu

- ponúkame perspektívnu a zaujímavú prácu,
- možnosť ovládať najnovšie trendy opravárenstva a diagnostické systémy
- práca v kvalitne vybavenom servise
- práca s kvalitným tímom mechanikov
- sociálny fond
- možnosť vzdelávania sa v odbore

V prípade záujmu posielajte svoj životopis na e-mailovú adresu: lektori@centrum.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový, strojárska technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

max. prac. nasadenie, prax min. 2 roky v automobilovom priemysle, znalosť práce na PC, komunikatívnosť, ochota pracovať s ľuďmi, príjemný vzhľad a vystupovanie, anglický jazyk aspoň pasívne, skúsenosti s riešením poistných udalostí výhodou, znalosť základných manažérskych zručností pre riadenie a organizovanie si práce, precíznosť, znalosť základných poznatkov o kvalite opráv vozidiel, dobré vyjednávacie zručnosti

Spoločnosť je autorizovaný dealer, ktorý predáva a zabezpečuje kompletný servis pre štyri automobilové značky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Predmestská 90
01001 Žilina
ID: 571843   Dátum zverejnenia: 20.9.2016