Profesionálny predajca v značkovej predajni Orange Slovensko, a.s. pre Ružomberok

ALTEC Slovensko, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Ponúkaný plat (brutto): nadštandartný podľa dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
profesionálna komunikácia a starostlivosť o zákazníka s cieľom komplexného uspokojovania ich potrieb, aktívna prezentácia a ponuka kompletného portfólia spoločnosti, zodpovedné plnenie individuálnych povinností spojených s chodom a prevádzkou predajného miesta
proaktívny predaj príslušenstva a mobilných telefónov, prinášanie inovatívnych riešení na zvýšenie úspešnosti predaja
Iné výhody
hlavný pracovný pomer v renomovanej spoločnosti so silným menom
neustály osobnostný a profesionálny rozvoj
práca v mladom, dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí
motivačné akcie a súťaže
balík nadštandardných finančných a nefinančných výhod a benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor:
nerozhoduje
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Administratívne a ekonomické znalosti:
Pokladňa - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
výborné komunikačné schopnosti
precíznosť v práci, samostatnosť, flexibilnosť
pozitívny prístup k zmenám a schopnosť rýchlej adaptácie
odolnosť voči stresu, príjemné a nekonfliktné vystupovanie
zodpovednosť, technická zdatnosť
skúsenosti s predajom vítané, nie však podmienkou

spostredkovanie služieb spoločnosti Orange Slovensko, a.s., predaj mobilných telefónov a príslušenstva, predaj a servis elektroniky
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
životopis, fotka, súhlas na spracovanie osobých údajov, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola
Adresa spoločnosti
ALTEC Slovensko, s. r. o.
M.R. Štefánika 10 Zobraziť na mape
036 01 Martin
ID: 1266512   Dátum zverejnenia: 2.1.2013
Lokalita: Ružomberok
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke