Obchodný zástupca / predaj online produktov (B2B)

Altamira Softworks, s. r. o.

Miesto práce
Jaskový rad 187, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná zložka + motivujúcu a funkčný odmeňovací model

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchoďáka, ktorý rozšíri naše bohaté portfólio klientov. Sme firma, ktorá sa sústredí najmä na vývoj komplexných webových aplikácií, mobilných aplikácií a aj priemyselných riešení. Hľadáme človeka s predchádzajúcou praxou na podobnej pozícií - nevyhnutné sú Tvoje skúsenosti s B2B predajom a očakávame, že disponuješ aj vlastnou bázou kontaktov.

Predpokladáme, že máš schopnosť vycítiť príležitosť, samostatne vytipovať potenciálnych klientov a viesť lead až do jeho uzavretia a prevzatia projekt manažérom.

Určite musíš pôsobiť seriózne a mať príjemné vystupovanie, pretože budeš navonok reprezentovať našu spoločnosť.

Nevyhnutné je, aby si sa výborne orientoval v IT a online prostredí.

Na výmenu ponúkame slušné peniaze (fixný plat + motivujúci a funkčný odmeňovací model) a stabilné zázemie spoločnosti so zaujímavými referenciami, ktoré výborne podporujú predaj.

samostatná práca, možnosť home office s pravidelnými stretnutiami, služobný telefón, možnosť školení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Altamira je digitálna transformačná spoločnosť poskytujúca poradenské služby vrátane inovatívnych stratégií a technologických riešení na mieru, ktorá odomyká plný potenciál Scale-Up organizácií na celom svete. So sídlom v Bratislave (Slovensko) s kanceláriami na Ukrajine sme vyhľadávaným obchodným partnerom so svetovým tímom talentovaných odborníkov. Sme hrdí na naše zázemie s vyše 10 ročnými skúsenosťami a taktiež na našich vyše 130 spolupracovníkov. Medzi našimi zamestnancami je ľahké nájsť verejných rečníkov, technologických guru, certifikovaných architektov a celý rad talentovaných ľudí. Budujeme silné, samoorganizované tímy, ktoré sú zamerané na osobný a profesionálny rast a ktoré zdieľajú náš prístup k zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2219590  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka + motivujúcu a funkčný odmeňovací model