Zdravotná sestra Rakúsko- Domov dôchodcov vo Vandans- nástup možný do týždňa

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
November
Ponúkaný plat (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotnú sestru pre domov dôchodcov vo Vandans.
Práca je možný v 4 týždňových turnusoch, t.j. 4 týždne práca, 1 týždeň voľno.
Miesto práce: Vandans
Ponúkaný plat : 1850 Eur netto + 26,4 E / odpr. deň ( 633,6 Eur mesačne) , t.j. 2483 Eur netto mesačne plus 6 % príplatky za nadčasy a prácu večer, poprípade víkendy
Zdravotná sestra taktiež dostane 13 a 14 plat a paušálny príplatok na dopravu
Termín nástupu: 8.11.

Ubytovanie :hradené v plnej výške. Jedna sa o jednoposteľovú izbu s možnosťou používať kuchyňu a kúpeľňu.
13 a 14 plat a paušálny príplatok na dopravu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Domov dôchodcov v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
vzdelanie ukončené ako zdravotná sestra
Anerkennung - uznanie vzdelania v Rakúsku

Agentúra ALSES vznikla v roku 1998. Vo svojom vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov. Postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov.
Naším cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný,študijný alebo aupair pobyt ,ale venovať sa im počas celého pobytu. Uchádzači sa môžu na nás ,alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť naším klientom komplexné služby takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky, poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 Svidník.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Centrálna 632
08901 Svidník
ID: 2789477   Dátum zverejnenia: 1.11.2016