Zdravotná sestra Rakúsko - domovy dôchodcov ( oblasť Vorarlberg) - Plat až 2483 Eur netto/ mesiac

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
oblasť Vorarlberg, Rakúsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2483 Eur/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viaceré domovy dôchodcov v oblasti Voralbergu hľadáme zdravotné sestry.
Práca je možný v 4 týždňových turnusoch, t.j. 4 týždne práca, týždeň voľno.
Ponúkaný plat : 1850 Eur netto + 26,4 E / odpr. deň ( 633,6 Eur mesačne) , t.j. 2483 Eur netto mesačne plus 6 % príplatky za nadčasy a prácu večer, poprípade víkendy
Zdravotná sestra taktiež dostane 13 a 14 plat

Ubytovanie hradené v plnej výške, príplatky za nadčasy a taktiež 13 až 14 plat

vzdelanie ukončené ako zdravotná sestra, alebo zdrav. asistent, komunikatívna úroveň nemeckého jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

dômovy dôchodcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2421537  Dátum zverejnenia: 3.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2483 Eur/netto