Opatrovateľka Nemecko - 50 voľných rodín - Nástupy možné ihneď

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viaceré rodiny v Nemecku hľadáme opatrovateľky do rodín v Nemecku v dĺžke turnusov 4 až 8 týždňov ,s nástupmi priebežne.Platové ohodnotenie je od 1200 do 1700 Eur /mesačne / pri práci na slov. alebo českú živnosť. Výška platu závisí od úrovne nemeckého jazyka.Čim lepšia úroveň nemeckého jazyka,tým lepšie platové ohodnotenie. Momentálne máme 50 voľných rodín.
Cestovné hradené do výšky 130-150 Eur tam a späť.

Veľký počet voľných rodín
Cestovné hradené extra vo výške 130 až 150 Eur tam a späť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodiny v SRN

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
prax v opatrovaní aspoň z domáceho prostredia

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2079140  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1700 EUR/mesiac