Opatrovateľka vo Švajčiarsku- potrebná znalosť francúzského jazyka

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2493 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre 2 rodiny vo Švajčiarsku hľadáme opatrovateľky so znalosťou francúzskeho jazyka. Platové ohodnotenie je 2493 CHF mesačne. Cestovné je platené extra do výšky 350 CHF tam a späť.Jedná sa o prácu na švajčiarskú pracovnú zmluvu.

výborné platové ohodnotenie.
cestovné platené extra do výšky 350 CHF tam a späť

Informácie o výberovom konaní

Potrebná znalosť francúzskeho jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodiny vo Švajčiarsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1992149  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2493 EUR/mesiac