Opatrovateľka Nemecko- Plat vo výške 1200- 1900 Eur /mes. + prípl. za vianočné sviatky vo výške od 120 do 300 Eur + cestovné 130 až 150 Eur

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viaceré rodiny v Nemecku hľadáme opatrovateľky na vianočné zástupy v dĺžke 3- 5 týždňov ,s nástupmi v priebehu decembra. Platové ohodnotenie je od 1200 do 1900 Eur /mesačne / pri práci na slov. alebo českú živnosť,alebo 1000 -1300 Eur/mesačne pri zam. pomere. Výška platu závisí od úrovne nemeckého jazyka. Čim lepšia úroveň nemeckého jazyka,tým lepšie platové ohodnotenie.
Vianočné sviatky 25.12.,26.12. a 1.1. sú priplácané 100% . Cestovné hradené do výšky 130-150 Eur tam a späť.

Vianočné sviatky priplacané 100%
Veľký výber voľných rodín
Cestovné hradené extra
24 hod. help. linka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

rodiny v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

komunikatívna úroveň nemeckého jazyka a prax v opatrovaní aspoň z domáceho prostredia.
Nie je nutný opatrovateľský kurz

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1941854  Dátum zverejnenia: 1.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1900 EUR/mesiac