Business developer (Obchodný zástupca)

ALS SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2020
1 100 EUR/mesiac1100 € brutto /mesačne; základná a motivačná zložka mzdy bývajú presnejšie zadefinované na pracovnom pohovore, kde býva predstavený aj systém korporátnych benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Akvizícia nových klientov v regióne západného Slovenska.
2.Prezentácie našej ponuky a uzatváranie obchodných zmlúv.
3.Rozvíjanie spolupráce so súčasnými zákazníkmi.
4.Vyvíjanie maximálneho úsilia pre zaistenie spokojnosti zákazníkov.
5. Príprava a komunikácia pre daný okruh zákazníkov s uplatnením príslušných obchodných pravidiel.
6.Zaistenie správnej a včasnej komunikácie s laboratóriami potrebnej k zaisteniu všetkých podmienok tak, aby boli naplnené očakávania zákazníkov ( prípadné sťažnosti, reklamácie) a tlmočí očakávanie zákazníkov.
7.Spolupráca s ďalšími pobočkami ALS pri získavaní podrobnejších informácií o požiadavkách zákazníkov.
8.Zúčastňuje sa odborných podujatí, za účelom stretnutia so zákazníkmi ( odborné a vedecké semináre pre potravinárske firmy ).
9. Monitoring trhu a konkurencie.

profesionálne zaškolenie, stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti, služobné auto, mobilný telefón, notebook, možnosť získania bonusov a benefitov

Všetky zaslané životopisy budú samostatne posúdené a na pohovor si pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bez zamerania; potravinársky, chemický, prírodovedecký, alebo príbuzný smer ( so zameraním na chémiu, mikrobiológiu, hygienu a kontrolu kvality potravín je výhodou )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívna, charizmatická a dobre organizovaná osobnosť

ALS SK, s.r.o. je členom skupiny ALS Laboratory Group operujúcej po celom svete už desiatky rokov prinášajúcej kvalitné služby v oblasti laboratórneho skúšania.
Stabilitu nadnárodnej spoločnosti sme našim skvelým zamestnancom potvrdili aj v trhovej nestabilite počas pandemickej a popandemickej situácii, keď sme si na Slovensku udržali všetkých zamestnancov, dokonca sme obsadzovali nové a ďalej obsadzujeme ďalšie pracovné miesta.
ALS SK, s.r.o. úzko spolupracuje s ALS Czech Republic a ďalšími laboratóriami v Európe v rámci skupiny ALS. Služby sú zamerané prevažne na analýzu potravín, krmív a vzoriek životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3018761  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac