Programátor lakovacej linky

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie opaľovacích a lakovacích ABB robotov na oddelení lakovne
Vytváranie nových trajektórií a kalibrácia robotov
Optimalizácia trajektórie robotov
Tvorba dokumentácie, programovanie nastavení v prevádzke automatickej lakovacej linky
Spolupráca s operátormi a údržbármi a ich koordinácia pri riešení vzniknutých problémov
Podieľanie sa na vytváraní plánu preventívnej údržby a nákladov na údržbu
Komunikácia s dodávateľmi, objednávanie náhradných dielov a ich evidencia
Príprava technologických zmien v pracovných postupoch
Podieľanie sa na návrhoch a vývojoch nových technologických postupov a následné zavádzanie do výroby
Kontrola a vykonávanie technických skúšok
Diagnostika porúch a ich príčin
Vyhľadávanie príležitostí k zdokonaľovaniu systému
Pravidelná aktualizácia dát a informácií

* Príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok pri životných jubileách
* Príspevok pri svadbe
* Príspevok na rekreáciu
* Letná odmena
* Zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
* Príplatky v zmysle Zákoníka práce a Kolektívnej zmluvy
* Príspevok na stravovanie v hodnote 4€

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou, ale výhodou

samostatnosť
flexibilita
ochota učiť sa nové veci
technické myslenie

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3141394  Dátum zverejnenia: 7.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac