Projektový manažér

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
ALRO-SLOVAKIA s.r.o., Coburgova, Trnava
Termín nástupu
asap
2 800 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoluúčasť pri predkladaní a dosledovaní ponúk a prispôsobovanie podmienok potrebám klienta
Spracovávanie a manažovanie predkladania technických riešení potenciálnym klientom
Celkové zastrešenie a zabezpečenie prípravy projektov v úzkej spolupráci s projektovými inžiniermi, externá a interná komunikácia ( zabezpečovanie nábehu a odovzdávanie zákazky zákazníkom po technicko-organizačnej stránke, project plan, zatrešenie výroby prototypov lakovacích prípravkov, vystavenie vzorkovej dokumentácie, zabezpečovanie požadovaných testov)
Manažment implementácie smerom do interného prostredia spoločnosti
Spracovanie požiadaviek klienta do interných pokynov pre realizáciu zákazky
( project meeting - oboznamovanie jednotlivých oddelení o danom projekte, predstavenie požiadaviek zákazníka procesu, zastrešenie vytvorenia internej dokumentácie)
Sledovanie priebehu procesu realizácie zákazky ( podpora výroby pri nábehu projektu, overovanie nábehu a priebehu projektu, komunikácia so zákazníkom )
Odporúčania pre adaptáciu produktov spoločnosti potrebám trhu Spoluúčasť organizačno technického zastrešenia interných a externých testovaní procesov (nové trendy a ich implementácia )

* Príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok pri životných jubileách
* Príspevok pri svadbe
* Príspevok na rekreáciu
* Letná odmena
* Zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
* Pracie gély a krémy na ruky 3 x ročne
* Príplatky v zmysle Zákoníka práce a Kolektívnej zmluvy

Svoj životopis prosím zašlite v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Znalosti princípov platných v automotive a skúsenosti v automotive sú nevyhnutnosťou ( ISO TS 16949, projektový management )
- Znalosť cudzieho jazyka AJ / NJ nevyhnutnosť
- VP sk. B – aktívny vodič
- Cestovanie
- Odolnosť voči stresu

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1620341  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac