Kontrolór kvality, nástupný bonus 200 EUR

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
3.15 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

100% vizuálna kontrola kvality produkčných dielov podľa kontrólnych inštrukcií, kriterií kvality (schválené hraničné vzorky) a pokynov nadriadeného pracovníka
Správna detekcia chýb a korektná kategorizácia chýb
Precízne vypĺňanie záznamov z kontroly do kontrólnych listov
Používanie tvarových šablón a zabránenie mixovaniu artiklov
Identifikácia produktu QC identifikátorom (dátum kontroly + QC číslo)
Dodržiavanie pracovných inštrukcií – kontrólne inštrukcie, všeobecné zásady a pokynov nadriadených pracovníkov
Správna manipulácia a nakladanie s dielmi
Udržiavanie čistoty a systematickej organizácie kontrólneho pracoviska

nástupný bonus 200 EUR, stravné lístky nad rámec ZP, dochádzkový bonus, bonusy pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách

V prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v oblasti kvality - výhodou
práca na dve zmeny ( ranná, poobedná )

Povrchová úprava komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Coburgova 84
917 01 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1544695   Dátum zverejnenia: 7.12.2016