Projektový inžinier junior

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reportuje projektovému manažérovi
Koordinuje záležitosti súvisiace s projektom v rámci organizácie s využitím postupov projektového riadenia APQP a IATF
Riadi prechod rôznych fázových brán v rámci projektu
Zodpovedá za dosiahnutie stanovených externých a interných míľnikov v rámci projektu
Zodpovedá za dosiahnutie externých a interných technických zmien v rámci stanoveného časového harmonogramu.
Proaktívny prístup k interným a externým problémom
Pôsobí ako sprostredkovateľ medzi zákazníkom a internými oddeleniami a hľadá riešenia na základe analýzy hlavných príčin
Pracuje štruktúrovaným a pragmatickým spôsobom pri sledovaní projektov a počas stretnutí
Včas prijíma rozhodnutia a vypracúva návrhy na základe vstupných údajov založených na faktoch
Dôsledne uplatňuje DNA štíhlej výroby spoločnosti Alro (PDCA, MoM, ...).

Práca na 1 zmenu - pracovná doba 08:00 - 16:30.
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok pri životných jubileách
Príspevok pri svadbe
Príspevok na rekreáciu
Letná odmena
Zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
Príspevok na stravovanie

Životopis prosím pošlite aj v AJ alebo SJ. Platové podmienky budú bližšie špecifikované na pohovore, na základe skúseností a znalostí uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1, ale nie je podmienkou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny užívateľ PC,
samostatné rozhodovanie, autorita,
schopnosť vystupovať a prezentovať sa,
dobré komunikačné schopnosti,
logické myslenie. teamový hráč

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1246257  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac