Plánovač výroby

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
ALRO-SLOVAKIA s.r.o., Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiac* Príspevok pri narodení dieťaťa * Príspevok pri životných jubileách * Príspevok pri svadbe * Príspevok na rekreáciu * Letná odmena * Zimná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy * Pracie gély a krémy na ruky 3 x ročne * Príplatky v zmysle Zákoníka práce a Kolektívnej zmluvy * Príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukladanie dát do systému (Movex, Word, Excel),
Vypracovávanie denného reportu o produkcii a exporte,
Komunikácia s výrobou,
Sledovanie skladov a následná úprava dát v systéme,
Vypracovanie denného a týždenného plánu výroby,
Sledovanie objednávok od prijatia až po expedíciu k zákazníkovi,
Objednávanie, nakupovanie dielov pre výrobu,
Denná komunikácia so zákazníkmi - znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni sa vyžaduje.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zašlite v slovenskom aj v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

znalosť programu Rimses, Movex - výhodou,
flexibilita,
tímový hráč,
orientácia na zákazníka,
zodpovedná osobnosť, schopná pracovať samostatne.

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1246222  Dátum zverejnenia: 13.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac