Technik BOZP, PO a ŽP

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, 917 01 Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za oblasť BOZP, PO a ochranu ŽP,
- zodpovednosť za sledovanie právnych požiadaviek v oblasti BOZP, PO a ŽP,
- zabezpečovanie opatrení a ich plnení,
- vykonávanie dozoru nad dodržiavaním pravidiel, pokynov a stanovených postupov na zaistenie BOZP, PO a ŽP,
- vykonávanie školení zamestnancov v oblasti BOZP, PO a ŽP,
- evidencia pracovných úrazov, zisťovanie príčin a okoloností vzniku pracovných úrazov, chorôb z povolania,
- spolupráca so štátnymi orgánmi, inštitúciami a poisťovňami v oblasti BOZP, PO a ŽP,
- implementácia a riadenie BOZP, PO, ŽP a ich aktualizácia,
- príprava reportov, štatistík,
- koordinácia a aktívna participácia na interných auditoch.

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť firemných školení,
- príspevok na stravu,
- možnosť podielať sa na vytváraní procesov.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zašlite aj v AJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- odborná spôsobilosť autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany,
- znalosť platnej legislatívny v danom obore,
- riadenie odpadového hospodárstva,
- riadiace a organizačné schopnosti,
- samostatnosť.

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1127717  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou