Manipulant v odpadovom hospodárstve

Alrek, s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom, Uherský Brod, Nivnice CZ, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
- zber a odvoz chybných plastových výliskov z výroby, ich triedenie, manipuláciu a balenie do stanovených obalov
- vychystávanie a nakládka plných obalov manipulačnou technikou (VZV)
- zber a lisovanie fólií a kartónu
- údržbu pridelených zariadení a priestorov

- zázemie dobre zabehnutej a úspešnej spoločnosti
- v prípade potreby výkonu práce v ČR zabezpečená doprava
- stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na našu kontaktnú e-mailovú adresu.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou Alrek, s. r. o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz na VZV výhodou
- ochota k fyzickej práci,
- zodpovedný prístup k práci,
- samostatnosť, inovatívne myslenie,
- vysoké pracovné nasadenie,
- skúsenosť z automotive výhodou,
- skúsenosť z oblasti odpadového hospodárstva výhodou.

Alrek, s.r.o. je slovenská výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom a prevádzkou v Partizánskom.

Zaoberáme sa hlavne zberom, triedením a mechanickým spracovaním (drvením) plastových odpadov priamo z výroby (nie z komunálneho odpadu), ale aj obchodnou činnosťou v uvedenej oblasti. Našimi zákazníkmi sú výrobcovia plastových dielov zo všetkých odvetví priemyslu, najmä automobilového, elektrotechnického, medicínskeho, stavebného, príp. iné. Zákazníkom poskytujeme komplexný servis v oblasti odpadového hospodárstva s dôrazom na ich vlastné potreby.

Naša spoločnosť aktívne pôsobí v medzinárodnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2930039  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 €/hod brutto