Technik - junior

ALPINE SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc pri riadení a koordinovaní činností na zverenej stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality

- 100% úhrada stravného
- 13. a 14. plat

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate kritéria pošlite nám Váš štrukturovaný životopis a motivačný list s uvedením názvu pracovnej pozície.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.

Zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných dokumentov, dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po dobu konania výberového procesu na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť tímovej práce,
- tvorivého myslenia,
- znášanie psychickej a fyzickej záťaže,
- samostatnosť,
- flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa vykonávaním inžinierskych, priemyselných a environmentálnych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2226535  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou