Senior účetní se znalostí SK účetnictví - Praha

ALPINE PRO, a.s.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis:

- zodpovědnost za komplexní vedení účetnictví slovenské dceřiné společnosti
- kontrola účtování po formální i obsahové stránce
- účtování nákladů, dohadných položek, evidence majetku aj.
- zpracování daňových přiznání (DPH, silniční daň)
- zpracování podkladů pro přiznání DPPO, komunikace s daňovými poradci
- zodpovědnost za pravidelnou měsíční uzávěrku a roční závěrku
- komunikace s auditory a daňovými poradci
- nastavení a udržování účetních politik dle skupinových pravidel
- příležitostné cestování na Slovensko

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
- výborná znalost slovenské účetní legislativy
- min. 3-5 let praxe v účetnictví
- znalost excel
- výborné analytické schopnosti, orientace na detail i celek
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochota učit se a vzdělávat
- proaktivita při řešení svěřených úkolů, flexibilita
- znalost informačního systému Navision vítána

Nabízíme:

- Perspektivní práci v prosperující firmě
- Motivační hodnocení vázané na výkon
- Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2114165  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.