Obchodník s realitami - fixný plat, odmena až 75%

ALPIA, s.r.o.

okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Prievidza, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozširovania našej úspešnej realitnej spoločnosti, obsadzujeme pracovnú pozíciu realitný maklér. Ako novému uchádzačovi Vám poskytneme kompletné zaškolenie a pracovné postupy, aby Váš nástup do práce bol čo možno najhladší. Naučíme Vás organizovať si svoj čas, komunikovať s klientmi, rôzne predajné techniky a mnoho ďalších vecí, ktoré potrebuje každý maklér. Makléri v našej spoločnosti dostávajú pravidelný mesačný príjem a majú možnosť získať odmeny z predaja nehnuteľností. Ako neustále rastúca spoločnosť ponúkame tým najlepším aj možnosť postúpiť v kariérnom rebríčku na viacero manažérskych postov. V prípade Vášho záujmu zašlite štruktúrovaný životopis, profilovú fotografiu a motivačný list na email: [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Ako jedna z mála realitných spoločností ponúkame pre našich zamestnancov aj trvalý pracovný pomer. Maklér môže dostať odmenu až 75% zo svojho výkonu. Marketing máme zvládnutý na veľmi vysokej úrovni. Naša internetová stránka sa zobrazuje vo vyhľadávačoch na popredných miestach, zaznamenávame viac ako 1 200 unikátnych kliknutí na našu stránku denne, náš interný systém je prepojený s najsledovanejšími realitnými portálmi na Slovensku, máme prepracovanú outdoor reklamu.

Informácie o výberovom konaní

Vodičský preukaz a auto sú podmienky prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Chceme aby u nás pracovali hlavne ľudia so silnými morálnymi zásadami. Makléri musia ovládať obchodnícke a komunikačné zručnosti. Komunikácia s klientom bude Vašou hlavnou pracovnou náplňou. Príjemné vystupovanie je na tomto poste priam nutnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1869431  Dátum zverejnenia: 29.2.2016