Vedúci realitnej kancelárie

ALPIA, s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Čadca, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Prešov, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zostavte si svoj team a buďte vedúcim realitnej kancelárie . Po absolvovaní 3-mesačnej skúšobnej doby, kde budeme testovať Vaše schopnosti komunikovať s ľuďmi, organizovať a v neposlednom rade predávať, môžete sa aj vy stať človekom, čo pomáha ľuďom nájsť si vysnívané bývanie. Využite príležitosť manažovať svoj team a staňte sa členom spoločnosti, čo robí reality iným spôsobom ako bežné „realitky“.
Hlavnou náplňou práce vedúceho kancelárie je teda vytvoriť team a zaškoliť ho do postupov našej realitnej spoločnosti. Následne činnosti vedúceho kancelárie spočívajú v udržaní ziskovosti kancelárie, čo pozostáva z klasických manažérskych činností ako vedenie porád, motivovanie zamestnancov, spracovanie a vyhodnocovanie reportov.
Vedúci kancelárie tiež zodpovedá za kvalitu služby, ktorú jeho kancelária poskytuje preto musí sledovať priebeh obchodov a poskytovať svojim kolegom potrebnú pomoc a kontrolu na zabezpečenie požadovanej kvality.
Vedúci kancelárie sa tiež stará o financie pobočky, udržuje cash-flow a stará sa o marketing v rámci regiónu.

Ako jedna z mála realitných spoločností ponúkame pre našich zamestnancov trvalý pracovný pomer.
Motivačné prostredie, firemné akcie, flexibilný pracovný čas a v neposlednom rade teamový duch kancelárie sú u nás samozrejmosťou.

Vodičský preukaz a vlastné auto sú podmienky prijatia. Životopis a motivačný list je potrebné zaslať v slovenskom jazyku na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Chceme aby u nás pracovali hlavne ľudia s veľkými morálnymi zásadami. Vedúci kancelárie musí však ovládať aj obchodnícke zručnosti a musí byť vodcovská osobnosť. Príjemné vystupovanie je na tomto poste priam nutnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1800604  Dátum zverejnenia: 20.10.2016