Zdravotni sestra/ pečovatelka v Německu + jaz. kurz zdarma

alpha Personal-Service GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotni sestra/ pečovatelka v německu + jaz. kurz zdarma

Máte diplom v oboru všeobecná sestra, ale neumíte německy? – Žádný problém!

Kurz německého jazyka v Drážďanech pro zdravotní sestry/ zdravotní pečovatele.

Neváhejte a ozvěte se!

Kurz německého jazyka v Dráždanech pro zdravotní sestry / zdravotní pečovatele

Během prvních dvou měsíců od nás dostanete finanční podporu ve výši 300 € měsíčně.

Podle úrovně znalosti německého jazyka dostanete pracovní smlouvu s týdenní cca 20 hodinovou pracovní dobou a vyděláte si cca 700 € čistého.

Dva dny v týdnu se budete zdarma účastnit kurzu německého jazyka. Podle úrovně znalosti němčiny budete mít možnost složit jazykovou zkoušku B2 a získat tak certifikát o tom, že jazyk na této úrovni ovládáte.

Po získání certifikátu můžete s naší podporou požádat o uznání Vašeho diplomu v Německu.

Po uznání diplomu od nás získáte smlouvu na plný úvazek a vyděláte si minimálně 1.300 € čistého.

Ozvěte se nám – tohle je Vaše šance!

Kontaktujte nás od pondělí do pátku od 08:00 do 12:00 hodin. Kurzu se může zúčastnit jen omezený počet osob. Začátek kurzu bude stanoven po společné dohodě s účastníky dle jejich potřeb.

Podle stanoveného modelu pracovní doby si můžete po 8 týdnech práce v Německu vzít jako kompenzaci přesčasů týden dovolené ve své zemi.

Jednou měsíčně Vám proplatíme cestovní náklady na cestu domů a zpět. Co se týče Vaší roční dovolené – v prvním roce Vám připadají vždy 2 dny dovolené na měsíc. Tyto dva dny dovolené můžete každý měsíc uplatnit.

Získáte od nás:

  • Ubytování zdarma
  • Proplacení cestovních nákladů
  • Bezplatný kurz německého jazyka

Naše kontakty jsou Vaší šancí!

www.personalservice-alpha.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2393017  Dátum zverejnenia: 13.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.