Vodič kamiónu pre SK / CZ / HU

Alpha Omega Sped s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
€1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej dopravy s vozidlom s celkovou hmotnosťou 40t, ťahač + klasický alebo MEGA plachtový náves. Vodičský preukaz skupiny C a E. Jazdíme SR / CZ / HU.
- preprava tovaru, zabezpečenie tovaru, dokumentácia (vedenie agendy - CMR dokumenty)
- údržba zvereného vozidla

- Víkendy doma
- 2-3x do tyždňa možnosť byť doma večer (možnosť flexibilne napasovať prepravy aj pre šoféra)
- stabilná a perspektívna práca
- vozidlá prideľované vodičom
- komunikácia v slovenskom jazyku s dispečinogom, motivujúce pracovné podmienky
- pridelenie firemných mobilných telefónov vodičom
- automatické platenie mýta ( mýtne jednotky a online)
- vybavenie vozidiel tankovacími a platobnými kartami pridelene vodicom

V prípade záujmu prosim poslat ponuku na mail [email protected]

alebo volat na tel.: 0940713698

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodic MKD, prax aspon 1 rok

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- prax 1 rok vo vedení kamiónu v medzinárodnej prepravy v EÚ
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti
- potrebné doklady: zdravotná prehliadka vodiča, doklad o psychickej spôsobilosť vodiča, KKV karta, karta vodiča
- Slušné vystupovanie

Zasielateľská spoločnosť Alpha Omega Sped s.r.o. a dopravná spoločnosť ZÉTATRANS, s.r.o. sa zaoberá prepravou nie len bežného industriálneho tovaru ale aj prepravou voľne ložených, sypkých komodít prevažne poľnohospodárskeho charakteru v rámci strednej a západnej Európy. Sme dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej stratégiou je svojím systémom práce poskytnúť klientom ďalšiu konkurenčnú výhodu a to nielen vo forme poskytnutej ceny ale hlavne svojím nadštandardným servisom.
Postupným rozvojom obchodných aktivít sa spoločnosti darí etablovať aj v iných odvetviach než len agrárneho charakteru. Spoločnosť realizuje kompletné respektíve čiastočné prepravy s paletovým tovarom aj v hutnom, stavebnom alebo sklárskom priemysle.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3073688  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1500