Lekár - patológ (Banská Bystrica)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohovoru
Dohodnutá mesačná mzda je minimálne 1145,- EUR, jej výška však môže byť v závislosti od dosiahnutého vzdelania a skúseností vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• po odbornom zaškolení vykonávanie tenkoihlovej biopsie a diagnostika inej cytológie
• zabezpečovanie meraní a analýz odobratého biologického materiálu,
• štúdium vzoriek tkanív a hodnotenie výskytu patologických zmien,
- excidovanie a makroskopické vyšetrovanie zaslaných operačných
resekátov a tkanív,
- vyhotovovanie makroopisu,
- fotenie makropreparátov,
• vykonávanie bioptických a cytologických vyšetrení,
• vyhodnocovanie výsledkov vyšetrení a stanovovanie diagnózy pacientov a závažnosti ochorení,
• konzultačné bioptické a cytologické vyšetrenia vrátane indikácie na imuno-histochemické vyšetrenie

• práca v prestížnom biopticko - cytologickom laboratóriu
• komplexná podpora zamestnávateľa v rámci ďalšieho špecializačného vzdelávania
• práca v tíme špičkových odborníkov v odbore patologická anatómia
• príspevky na DDS
• mobilný telefón s využitím na súkromné volania

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta, všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa na lekárskej fakulte v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo
• vítané sú pracovné skúsenosti v povolaní lekár v odbore patologická anatómia
• výhodou je špecializácia v odbore patologická anatómia

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3110218  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodnutá mesačná mzda je minimálne 1145,- EUR, jej výška však môže byť v závislosti od dosiahnutého vzdelania a skúseností vyššia.