Zdravotnícky laborant / IHC metódy (Banská Bystrica)

Unilabs Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohovoru
Minimálna dohodnutá mzda je 750 EUR. Nastavenie mzdy je realizované na základe dohody v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, evidencia a spracovanie bioptického materiálu
Vykonávanie laboratórnych prác v patologickej anatómii
Príprava pracovných a farbiacich roztokov
Kontrola farbení v mikroskope
Zadávanie vzoriek do laboratórneho informačného systému

Zaujímavú a perspektívnu prácu v oblasti laboratórnej medicíny
Prácu v špičkovom laboratóriu
Možnosť odborného rastu
Motivujúce finančné ohodnotenie
Stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis a motivačný dopis v slovenskom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SZŠ v odbore zdravotnícky laborant

SZŠ v odbore zdravotnícky laborant je podmienkou, resp. VŠ vzdelanie v odbore laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve
Skúsenosť s prácou v histologickom laboratóriu je výhodnou, ale nie podmienkou
Záujem o prácu v oblasti laboratórnej diagnostiky
Vysoké pracovné nasadanie a chuť sa odborne rozvíjať
Nekonfliktné správanie a tímová spolupráca

Unilabs Slovensko je popredný poskytovateľ služieb laboratórnej medicíny s odberovými centrami a prevádzkovateľom siete genetických a hematologických ambulancii na Slovensku. Laboratórne služby poskytuje v odboroch klinická biochémia, hematológia, transfuziológia, imunológia, alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika a prevádzkovateľ ambulancií v odbore lekárska genetika a hematológia a transfuziológia.

Od apríla 2017 je súčasťou spoločnosti UNILABS, ktorá je európskym lídrom v lekárskej diagnostike .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2583828  Dátum zverejnenia: 7.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna dohodnutá mzda je 750 EUR. Nastavenie mzdy je realizované na základe dohody v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie